Pomagam budować zaufanie do Klientów. Zanim skorzystają z usługi zabiegu szkolenia oferty masażu

Cześć! Jestem Janina Cyganek

Od 5 lat skutecznie wspieram branżę Beauty, jako Wirtualna Asystentka. Chętnie zostanę Twoją prawą ręką. Po to byś mogła skupić się na tym co przynosi Ci realny zysk.

Inwestując w moje wsparcie, zyskujesz asystentkę -doświadczoną w świecie online. Bez kosztów ZUS i długoterminowych zobowiązań.

wsparcie biznesu beauty

Ofertę kieruję do:

To proste! Ty i Twoi pracownicy zajmujecie się Klientami, a ja dbam o sferę Online.

Obszary, w których możemy nawiązać współpracę

Strona WWW

Podstawą istnienia w sieci jest posiadanie wizytówki w postaci strony internetowej. 

Zaopiekuję się Twoją stroną i sprawię, że będzie nowoczesna i aktualna. A Ty będziesz mogła odsyłać do Niej swoich Klientów.

WooCommerce

Sklep online pozwala na sprzedaż usług, szkoleń, kosmetyków, konsultacji czy zabiegów.

Zaopiekuję się Twoim sklepem. Po to byś mogła zająć się wymyślaniem nowych ciekawych usług i dostarczeniem oryginalnych produktów dla swoich odbiorców.

Newsletter

 E-mail marketing jest narzędziem, które pomaga w budowaniu długoterminowych relacji z Klientami. 

Zadbam o stały kontakt z Twoimi Klientami. Po to by  byli na bieżąco z usługami i produktami, które oferujesz.

Copywriting

Nawet najnowocześniejszy zabieg nie przekona nikogo do skorzystania z usługi, gdy nie będzie wiedział/a na czym on polega. Jakie korzyści za sobą niesie.

Przygotuję angażujące teksty o zabiegach, szkoleniach, promocjach, produktach. Po to by Twój Klient wiedział, że właśnie tego potrzebuje. 

Administracja

Kontakt z Klientem to podstawa budowania zaufania w biznesie Beauty. 

Odpowiem na każdy e-mail. Każdą wiadomość o ofertę, cennik, usługę, szkolenie.  Zadbam o porządek na Twojej skrzynce!

Grafika

Najpiękniejsze oko bez oprawy ginie w tłumie ludzi. Podobnie jak najlepsze teksty, bez  pięknej grafiki nie skradną serca Twoich Klientów.

Zadbam o oprawę graficzną Twojego biznesu. Zarówno na www, w produktach online jak i Social Mediach.

Social Media

Istnienie w Social Mediach to podstawa budowania dochodowego biznesu beauty. 

Pomogę Ci prowadzić Social Media. Napiszę teksty. Zaplanuję posty. Zrealizuję Twoje pomysły. Po to byś odzyskała czas na to co naprawdę sprawia Tobie przyjemność.

Rekrutacja

Odpowiedzialny pracownik z pasją do zawodu, doświadczeniem i dyspozycyjnością to marzenie każdego szefa.

Powiedz mi kogo potrzebujesz, a ja znajdę taką osobę. Poszukam dla Ciebie idealną osobę, do której Klienci będą ustawiać się kolejkami. 

Blokady

Jeśli Twoj biznes zaczyna Cie przerastać, to jest idealny moment by oddelegować to na co nie masz czasu ani chęci.

Wykonam wszystko to na co Ty nie masz czasu, a co jest na mojej liście zadań!

PRZEKONAJ SIĘ CO ZYSKASZ!

Marzysz o tym by poprawić swoje wyniki finansowe. Jednocześnie chciałabyś zbudować fajny biznes, oparty na zaufaniu i relacji z Klientem? Zobacz co zyskasz, dzięki mojemu wsparciu!

misjanina baner wa

Wsparcie

Bycie Zosią Samosią we własnym biznesie na dłuższą metę nie wróży sukcesu. Jestem asystentką beauty, która nie tylko realizuje zadania od do. Staram się wczuć w biznes każdego Klienta.  Po to byś wiedziała, że inwestujesz nie w robota a w człowieka, który rozumie Twoje problemy i wizję.

Pieniądze

Zero ukrytych kosztów. Po każdym miesiącu współpracy wystawiam Ci fakturę, którą możesz wliczyć w koszty! Nie jestem kolejnym pracownikiem, któremu trzeba opłacić ZUS. Rozliczam się na zasadach B2B.

Czas

Koniec z marnowaniem czasu na jna nudne zadania.Zajmij się tym co wpływa na Twój realny zysk! Wykonywaniem zabiegów, wymyślaniem nowej usługi, produktu, oferty, szkolenia.

 

ZAUFALI MI

Przeczytaj prawdziwe opinie moich Klientów.  Przekonaj się, że naprawdę warto mieć asystentkę!

Moja Beauty Asystentka – Brzmi dumnie prawda?

Zrób pierwszy krok i zobacz moje realizacje oraz listę zadań, w których mogę Cię odciążyć.

CENNIK

Działam pakietowo i projektowo. To Ty decydujesz, która forma jest dla Ciebie korzystna.

Koszt 1rbh - min. 60 zł brutto. Wystawiam Faktury bez Vat.

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

5 godzin

350
 • Potrzebujesz chwilowego wsparcia? "Pakiet 5 godzin", umożliwi wykonanie zadań w niewielkim zakresie. Opcja ta pozwoli Ci rozwiać wątpliwości, dotyczące naszej współpracy.
 • 70 zł /1rbh
 •  

10 godzin

650 10 rbh
 • "Pakiet 10 godzin" -To proste! Więcej czasu równa się więcej wykonanych zadań. Dobre rozwiązanie dla cyklicznych projektów.
 • 65 zł / rbh
 •  

20 godzin

1200 20 rbh
 • Brawo! Wiesz, po co tutaj jesteś. "Pakiet 20 godzin" to opcja dla zdecydowanych przedsiębiorców, szukających długofalowej i zarazem rzetelnej współpracy. Możemy działać w szerokim zakresie.
 • 60 zł / rbh
 •  

Indywidualna wycena

? ? rbh
 • Nie znalazłaś/eś nic dla siebie? "Pakiet Indywidualny" to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wsparcia projektowego.
 • 60 - 70 zł / rbh
 •  

PROSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

 • KONTAKT

  Napisz do mnie e-mail. W treści napisz czego potrzebujesz. Dla ułatwienia, możesz wykorzystać pdf z listą zadań. Następnie umówimy się na 30-minutową (bezpłatną) rozmowę Online, podczas której określimy Twoje faktyczne potrzeby oraz kierunek współpracy. Po rozmowie w ciągu 48 godzin prześlę Ci podsumowanie rozmowy wraz ze spersonalizowaną ofertą wsparcia. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, przejdziemy do kolejnych kroków.

 • UMOWA

  Podpiszemy umowę o współpracy, która ze względu na Twoje bezpieczeństwo zawiera istotne punkty o zachowanie poufności, przekazaniu praw autorskich oraz RODO. Reasumując, możesz czuć się bezpiecznie. Teraz (zgodnie z ustaleniami) wpłacasz pieniądze, a ja zaczynam działać.

 • WSPÓŁPRACA

  W każdej chwili możesz skonsultować ze mną zakres i czas pracy. Pracuję  na godziny, jestem połączona z programem Toggl. Zlicza on faktycznie przepracowany czas pracy. Po każdym wykorzystanym pakiecie, prześlę Ci szczegółowy raport

 • FAKTURA

  Rozliczam się z dołu. Za faktycznie przepracowane godziny. Ostatniego dnia każdego miesiąca wyślę do Ciebie fakturę, którą możesz wliczyć w koszty.

Od samego początku stawiam na prostą i przejrzystą współpracę.
Sprawna komunikacja, to coś na co kładę szczególny nacisk. 

Moją misją jest cel Twojego biznesu!