Przedsiębiorco! Kim dla Ciebie może zostać Wirtualna Asystentka?

Drogi Przedsiębiorco! Zdajesz sobie sprawę, jakie korzyści może przynieść Ci współpraca z Wirtualną Asystentką. Chcesz poznać konkretne przykłady i działania ?

Codziennie zmagasz się z wieloma zadaniami związanymi z prowadzeniem działalności. Wraz z rozwojem biznesu spraw jest coraz więcej i więcej. Nagle czujesz, że Twoje marzenia są dalekie od rzeczywistości i bycie przedsiębiorcą staje się dla Ciebie wielkim obciążeniem. Czujesz się po prostu zmęczony, sfrustrowany i przytłoczony obowiązkami. Masz pomysły na dalszy rozwój, ale brak Ci czasu i energii do działania. Być może myślałeś o pomocy, ale wiesz, że zatrudnienie kolejnego pracownika wiąże się z kosztami. Pozwól, że szczegółowo wyjaśnię Ci, w jakich aspektach i zadaniach mogę Ci pomóc.

Doszedłeś do wniosku, że  potrzebujesz niekoniecznie drogich, ale wydajnych rąk do pomocy?

Mam dla Ciebie świetną wiadomość. Być może nie powinnam tego mówić, ale jest to dla mnie idealna sytuacja do działania. Oboje mamy Internet, Ty masz mnóstwo spraw do załatwienia,  ja mam umiejętności i narzędzia, by pomóc Ci zapanować nad wszystkim tym, co zajmuje czas i generuje koszty. Zatrudniasz mnie, ale płacisz tylko za wykonane zadania oraz rzeczywisty czas, jaki na nie przeznaczyłam.

Przykład współpracy z Wirtualną Asystentką.

Wyobraź sobie sytuację, kiedy Twój biznes to mała osiedlowa kawiarenka.
Główne zadania, z jakimi na co dzień się zmagasz, są wielopłaszczyznowe, tzn., że jesteś jednocześnie:

Sekretarką

Piszesz oferty i ogłoszenia, dzwonisz, umawiasz. Ogólnie rzecz biorąc cała papierkowa robota, należy do Ciebie. Jako Wirtualna Asystentka mam wypracowane schematy pracy oraz narzędzia, dzięki którym wykonam dla Ciebie wszelkie papierkowe zadania. Przypomnę również o ważnych spotkaniach.

Handlowcem

Kontaktujesz się z dostawcami, negocjujesz dobre warunki współpracy, porównujesz z działaniami konkurencji. Ja mogę znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty oraz wynegocjować dobre stawki.

Sprzedawcą

Pracownik zachorował, często to Ty pracujesz za niego. Jeśli będziesz miał wparcie Wirtualnej Asystentki i Twoja głowa będzie wolna od natłoku niezałatwionych spraw, to gwarantuje Ci, że z chęcią zaparzysz kawę dla swoich klientów.

Być może zrobisz sobie idealną reklamę: „Dziś, kawa prosto od Szefa”.

Rekruterem

Szukasz pracowników, przeprowadzasz rozmowy, zatrudniasz, kontrolujesz, motywujesz, nagradzasz. Ja mogę stworzyć dla Ciebie ogłoszenie, umieścić je na portalach, zrobić wstępną weryfikację oraz umówić rozmowy.

Managerem

Planujesz, zarządzasz, organizujesz, obmyślasz strategię na kolejne miesiące. Pomogę Ci, zbudować harmonogram działania, oparty o cele i wartości obowiązujące w Twojej firmie.

Social Media Ninja

Facebook, Instagram- doskonale zdajesz sobie sprawę, że bez nich Twój biznes nie istnieje. Zakładasz Fan page, podglądasz, co robi konkurencja i często się na niej wzorujesz. Poprowadzę Twój Fan page na podstawie ciągle zmieniających się algorytmów Facebooka. Stworzę oryginalne posty i treści, które wyróżnią Cię z tłumu.

Grafikiem

Ładne chwytliwe posty i hasła, które Cię wyróżnią, nie stworzą się same. Wiesz, jak powinny wyglądać Twoje posty, ale nie masz pojęcia jak je stworzyć?

Zazwyczaj robisz zdjęcie własnej, porannej kawy i wrzucasz na Fan page z nadzieją, że jej „zapach” przyciągnie klientów? Otóż może być to najlepsza na świecie kawa, ale jeśli nie będzie podana we właściwy internetowy sposób, klient nie zechce poczuć jej aromatu.

Jako Wirtualna Asystentka dysponuję narzędziami, dzięki którym sprawię, aby klient po zobaczeniu Twojego posta podczas krótkiej przerwy w pracy nie tylko przyszedł na kawę do Ciebie, ale żeby w niedzielne popołudnie zabrał na nią całą swoją rodzinę. To jest magia Social Media Ninja.

Copywriterem

Może i nawet lubisz pisać, masz wiele pomysłów na ciekawe artykuły blogowe. Świetnie, powiedz mi jakie tematy powinny znaleźć się na Twoim blogu. Jeśli nie wiesz, to sama Ci coś zaproponuję. Mogę je napisać oraz zastosować w nich zasady pozycjonowania SEO.

Dyrektorem

To do Ciebie należą, wszystkie decyzje związane z firmą. Nie zamierzam w żaden sposób w nie ingerować, ale mogę wesprzeć Cię w codziennych trudach bycia przedsiębiorcom.

Bądź Dyrektorem w swojej firmie i skup się na tym, co dla Ciebie ważne. Ze wszystkimi innymi zadaniami pomoże Ci Wirtualna Asystentka. Zyskasz czas, pieniądze i energię do działania.

 Moją Misją jest Cel Twojego Biznesu!

Dodaj komentarz