janina cyganek

Nazywam się Janina Cyganek i prężnie działam jako Wirtualna Asystentka. Wspieram różne branże, głównie strefę Beauty.
Z moich usług możesz skorzystać wtedy gdy czujesz się przytłoczony/a nadmiarem obowiązków. Branża nie jest dla nas barierą.

Jeśli czujesz, że, praca w pojedynkę przestaje przekładać się na wyniki finansowe i jest dla Ciebie męcząca, to właśnie ten moment, kiedy powinieneś/aś skorzystać z usług Wirtualnej Asystentki.

Wykształcona jako inżynier produkcji oraz handlowiec. Jestem również wykwalifikowaną kosmetyczką. Połączyłam te wszystkie dziedziny w jedną całość i pracuje zdalnie jako Wirtualna Asystentka.

Po pierwsze od zawsze lubiłam wykonywać prace typowo biurowe i to w nich najlepiej się czuję. Kiedyś praca zdalna nie była tak popularna, jak dziś.  Jednak od zawsze wiedziałam, że biuro to miejsce dla mnie! Choć to nie tajemnica, że pracując online, mogę wykonywać swoje obowiązki w dowolnym miejscu na Ziemi:)

Po drugie Wirtualna Asysta daje mi możliwość zdobycia kolejnego poziomu wiedzy i umiejętności. Przede wszystkim realizuję wiele ciekawych zadań i projektów dla Klientów. Bycie własnym szefem daje mi poczucie spełnienia i ogrom motywacji do działania. 

Reasumując, jestem osobą, która sprawdza się w wielu płaszczyznach i tematach przeróżnych biznesów. Będzie mi bardzo miło, jeśli i Ty Przedsiębiorco zaprosisz mnie do swojego zespołu!