Pobierz fragment e-booka MISJA MAma

Praca zdalna mam zdjęcie

praca zdalna dla mam - Spełnij swoje marzenia prywatne i zawodowe!

  • Przekonasz się czy freelance, to idealna praca dla mam.
  • Poznasz wady i zalety pracy zdalnej, jednocześnie będąc mamą.
  • Poznasz różnice między  pracą zdalną a pracą na etacie.
  • Stworzysz swój indywidualny plan działania, na podstawie którego pokonasz poszczególne trudności związane z łączeniem macierzyństwa i pracą na swoim.
  • Otrzymasz wskazówki, które ułatwią Ci przejście kolejnych etapów z korzyścią dla Ciebie, Twojej rodziny i Klientów.

MISJA MAma jest dla Ciebie, jeśli

Jesteś freelancerką, która zaszła lub planuje ciążę
i zastanawiasz się:Jak teraz będzie wyglądać Twoje życie zawodowe? Na co powinnaś zwrócić uwagę by nie wypaść z rynku.

Jesteś na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Szukasz dla siebie idealnej pracy, niekoniecznie na etat.  Chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej o łączeniu pracy zdalnej z macierzyństwem.

Pracujesz na etacie i myślisz o zmianie kariery zawodowej, np. w formie pracy online. Chciałabyś poznać wady i zalety tej formy zawodowej. 

Jestem MISJAanina

Praca zdalna idealna dla mam, to jeden z najgorętszych tematów, które często poruszane są na matczynych forach internetowych. 

Ostatnie lata a w szczególności pandemia przyczyniły się do tego, że praca online stała się nie tyle wyborem czy modą, a często jedyną opcją na  utrzymanie miejsc pracy. Dzięki czemu, wiele kobiet mogło na własnej skórze przekonać się jakie możliwości i wyzwania stawia przed nimi praca online. Pierwszą z nich jest oszczędność czasu, który w życiu każdej matki jest na wagę złota.

Z jednej strony, my kobiety chcemy i często musimy być aktywne zawodowo. Z drugiej jesteśmy coraz bardziej świadome, wyzwań, które czekają na nas w związku z łączeniem życia prywatnego z zawodowym.

Pobierz fragment e-booka

.