Czy istnieje idealna praca dla mam?

Premiera e-booka za mną. Pierwsze emocje opadły. Czuję się podobnie,  jak 5 lat temu, kiedy zaczynałam swoją przygodę z Wirtualną Asystą.  Mówiąc fachowo. Właśnie wyszłam ze strefy własnego zawodowego komfortu. Jednocześnie dziękuję wszystkim za gratulacje i pozytywne wiadomości, które do mnie napłynęły. Moja historia z wirtualną asystą się nie kończy, raczej powiedziałabym wchodzi na nowe tory:)

 

Dlaczego napisałam e-booka o pracy zdalnej?

Z dwóch powodów:

Pierwszy — kiedy zaczynałam swoją historię ze światem online, sama szukałam informacji na temat pracy zdalnej dla kobiet. Przeczesywałam blogi, internetowe fora, itd. Z jednej strony wirtualna asysta była dla mnie spełnieniem zawodowych marzeń z drugiej byłam pełna obaw czy to nie jest po prostu ściema. Jak to z domu? Z dzieckiem, itd?

Drugi — w momencie, gdy moja działalność była już na stabilnym poziomie, zaszłam w drugą ciążę. Nic nowego jak wiele kobiet w moim wieku:)
Odnosząc się do mojej pracy, mówiąc potocznie: obleciał mnie strach ….co teraz będzie? Czy stracę Klientów, dochód, pracę? Jak to wszystko pogodzimy z mężem? Czy będę mogła iść na urlop?
Czy mam kogoś zatrudnić, czy mam żegnać się z pracą? Pytań było mnóstwo.

Czy istnieje idealna praca zdalna? Taka którą można pogodzić macierzyństwem?

 

To zależy od Ciebie droga mamo obecna, przyszła….. kobieto. Od Twoich potrzeb, możliwości i przede wszystkim motywacji. Jeśli uważasz, że to się nie uda to okej. Szanuję Twój wybór. Jeśli chciałabyś spróbować swoich sił w pracy zdalnej, to trzymam za Ciebie kciuki. 

Ten e-book to nie jest oferta pracy idealnej, czy gotowa recepta na pracę zdalną.
To moja historia, kilkuletnie doświadczenie w branży Wirtualnej Asysty, które mam nadzieję zmotywują Cię do działania i pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na pytania, które ma każda z nas.

Osobiście uważam, że jeśli czegoś bardzo chcemy, to wszystko da się zorganizować i pogodzić. Nie oznacza to, że masz pracować z dzieckiem na kolanach, że masz wciskać komuś swoje usługi, produkty. Ale oznacza to, że czasami będziesz pracować z doskoku, po nocach czy kosztem swojego czasu wolnego. Oznacza to również, że kiedy dziecko będzie chore nikt nie wyrzuci cię z pracy. 

 

Szczegóły e-booka - prezent dla zainteresowanych

Tak jak wspomniałam wcześniej w e-booku znajdziesz moją historię. Jednak nie jest to kolejna historia z cyklu: Jak zostać Wirtualną Asystentką?  Rozłożyłam na czynniki pierwsze temat pracy zdalnej w kontekście macierzyństwa.

Po to byś Ty znalazła odpowiedzi na swoje pytania w jednym miejscu i na ich podstawie mogła stworzyć własny plan działania.

Każdy rozdział zakończony jest praktycznym zadaniem w formie pytania, które ma dać Ci czas do namysłu i wyciągnięcia własnych wniosków.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to zapisz się do Newslettera i pobierz SPIS TREŚCI.
Uwaga w pliku znajdziesz prezent: kod rabatowy na zakup e-booka. 

Pozdrawiam:) Misjanina

.
mama freelancerka